KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 16118044
nr 1611 8044
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 2 st, Stockholmsmotiv. Signerade, Bildmått: 18x13 cm, yttermått inklusive ram: 34x28 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
måndag 8 april 2024
kl 18:15:19
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg
nr 1611 8044
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
måndag 8 april 2024 |
Harald Sallberg